Followers

20/06/2011

Wishlist

3/5 Węgierski na poziomie ekspert dla pierwszego roku - super. Zobaczymy co będzie jutro na ustnym, ale chyba czeka mnie ponowne spotkanie z nim we wrześniu.

Wishlist - chcę, pragnę, pożądam

#1 Syntetyczne dredloki - czy muszę mówić coś jeszcze? Są przepiękne i wyglądają zjawiskowo. Mam nawet wymyślony kompletny zestaw, w sumie nawet nieco zbliżony do tego ze zdjęcia.#2 Laska z czaszką. Gadżet idealny na imprezy, na sesje zdjęciowe. Od czasu coveru "Tainted love" w wykonaniu Marilyn Manson'a marzę, aby zawitała u mnie.

#3 Demonia Crypto-301, miłość od pierwszego wejrzenia. Rozważam ich zakup na zimę, jednak mają sporą konkurencję w postaci Cameli Demonii.


#4 Demonia Charade-26, takie idealne do chodzenia na co dzień, a przy okazji nieziemsko piękne.


#5 Steampunkowe gogle, marzą mi się od czasu, kiedy usłyszałam o istnieniu steampunku, czas w końcu spełnić to marzenie. Dodatkowo wyglądałyby cudnie w połączeniu z dredlokami ^^Koniec z odkładaniem rzeczy na później, pora znaleźć miejsce dla siebie; takie w którym będę czuła się dobrze, a równocześnie miała swobodę tego w co się ubieram i tego co słucham. Być może steampunk z naleciałościami cyberpunkowymi to jest w końcu to. Koniec z wzdychaniem do zdjęć, obrazów i powieści, czas coś zmienić. Niech przekroczenie magicznej granicy dwudziestu lat będzie nowym początkiem kształtowania spójnego "stylu" tak aby każdego dnia nie wyglądać jak z innej bajki, tak aby połączyć to co mam w szafach, to co tak uwielbiam, z czymś na co ubóstwiam patrzeć i podziwiam.

W ramach inspiracji.


1 comment:

  1. Widzę, że Ty też poszukujesz własnego "ja". Na swoim blogspocie ostatnio nie piszę o niczym innym... I nie myślę o niczym innym. Bo się w końcu zdecydować trzeba, nie? ;>

    Ładny wystrój strony ;) taki steampunkowy kolor rdzy :P

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...