Followers

16/04/2013

Silver v2 PaperCats...

... czyli zdecydowanie warto zapożyczać się na rzecz gorsetów z PC. Od dawna nie miałam własnego gorsetu, kiedy zobaczyłam to cudo musiałam je mieć. IMHO gorset prezentuje się milion razy lepiej niż na zdjęciach sklepowych i nie żałuję, że go nabyłam.Jak widać satyna i srebrne wstawki są dosyć "świecące", ale jak dla mnie jest to ogromny plus. Ten gorset wręcz krzyczy, że chce być zestawiony z kiczowatymi ciuchami nawiązującymi do estetyki sci-fi minionych lat. Długie trve gotHyckie kiecki tylko obniżą jego potencjał.


Na zdjęciach gorset jest niedosznurowany, ale i tak redukcja jest rewelacyjna. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że PaperCats jest masówką, a gorset nie jest specjalnie uszyty na moje wymiary.


8 comments:

 1. Połączenie jest bezbłędne - sama mam i gorset i koszulkę i jak pokazałam swojemu S. Twoje zdjęcia to nie mógł uwierzyć że to nie ja xD

  ReplyDelete
 2. nie za bardo marszczy się ta satyna po bokach?

  ReplyDelete
  Replies
  1. jak na satynę nie marszczy się za bardzo :) W starych seriach to był problem, ale teraz jest całkiem ok :)

   Delete
 3. nie za bardzo marszczy się ta satyna?

  ReplyDelete
 4. Czy ten gorset jest widoczny pod ubraniami?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeśli założy się na niego białą bluzkę to na pewno będzie się odznaczał. Na pewno nie jest przeznaczony do noszenia pod ubraniami, do tego zawsze lepiej mieć gorset szyty na miarę

   Delete
  2. Ale nie chodzi mi o odznaczanie się, tylko o to, czy materiał prześwituje. To dla mnie ważna kwestia, bo dla mnie gorsety to tylko pod ubrania, a nad tym modelem właśnie się waham.

   Delete
  3. To zależy od tego pod co go założysz. Pod czarnymi ubraniami nie będzie go widać, w przypadku innym to zależy od grubości danej tkaniny :)

   Delete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...