Followers

04/08/2011

Remontowa wishlista

Planuję niewielki remont pokoju, a raczej wymianę niektórych mebli i dobranie ozdób. Jak na razie wypieprzyłam tablicę korkową ze ściany i wymieniłam lampkę na biurku. Małymi kroczkami do celu ;)

#1 Biurko imitujące sekretarzyk. Mam dosyć mojej krowy, ani to ładne, ani przydatne, a tylko komputer mi się przegrzewa.


#2 Kartonowe pudła w wiktoriańskie wzory. Planuję pozbyć się półek, które aktualnie wiszą nad biurkiem, a filmy i gry gdzieś muszę pochować.


#3 Rama/lustro z Ikei. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Muszę tylko zdecydować czy lepsze będzie lustro czy jakiś oprawiony obraz.


#4 Czarny żyrandol. Akurat na żyrandol jest najmniej prawdopodobny, bo mam identyczny, tylko kolorowy.


#5 Figurka kruk. Czy jest coś co bardziej pasuje do sekretarzyka? No nie licząc czaszki, ale nie mam znajomości wśród grabarzy.


#6 Roślinki. Jako, że moje kaktusy wymarły (dzięki Ci bambusie z biedronki.) mam tylko 3 stuletnie bambusy, kaktusa, 2 rosiczki i jakoś mi bez większej ilości roślinek.


#7 Ciemna pościel we wzory. Kocham ciemne pościele i chciałabym powiększyć moją skromną kolekcję (sztuk jeden) o przynajmniej jeden komplet.


#8 Łóżko na metalowej ramie, finał finałów, marzenie od dziecka. Niestety jest ono mało prawdopodobne, ale nadal realne! Nie spocznę póki nie będę mogła na takim spać.

3 comments:

  1. hahahah, możesz mnie na starcie nienawidzić~ Mam w pokoju dokładnie taki żyrandol, plastikową figurkę kruka(co prawda w metalowej czarnej klatce podwieszonej u sufitu, dokładnie tę ramę z ikei jako lustro i mnóstwo tego typu pudeł :3. szczegół jest tylko w fakcie że ja sekretarzyk miałam tylko tydzień, postał, i okazało się że kilka termitów siedzi w środku i poszedł mebel w siną dal od mojego pokoju, za to mam podłużne biurko w stylu ludwikowskim pomalowane na kolor jasnego, pudrowego różu :3, oprócz tego wszystkie meble mam tak pomalowane i większość w ludwikowskim/wiktoriańskim stylu, ale pościel to ja mam w hello kitty... no i łóżko po długim namyśle nie mam metalowego, ale jest drewniane z licznymi zdobieniami i oparciem z wzorami ażurowymi... ładnie wykombinowane, i życzę spełnienia jakiego mi udało się dokonać

    ReplyDelete
  2. Ale dlaczego mam Ciebie nienawidzić? To, że masz rzeczy podobne do tych co już zdobyłam/będę mieć znaczy tylko, że masz podobny gust do mojego, czyli imho dobry.
    Za życzenia dziękuję, małymi kroczkami realizuję plany ;)

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...