Followers

01/06/2014

My hair care routine

Ten post to baza i wprowadzenie do kolejnego dotyczącego tonerów LaRiche. Będzie to recenzja w której pokażę jak wypłukuje się kolor. Jednak wypłukiwanie koloru w dużym stopniu zależy od tego jak dbasz o włosy, więc wcześniej powinnam wspomnieć jak dbam o swoje.

This is base and introduction to upcoming post about LaRiche toners. It will be long review with many photos so you will see how color is fadeing, but fadeing depens on how you care about your hair so see how I care of mine.


Myję włosy dwa do trzech rady w tygodniu, później je rozczesuję grzebieniem. Co ważniejsze, myję je w letniej wodzie - pomaga to zamknąć łuski włosa. Czasami kiedy pozostałości po mojej grzywce wyglądają koszmarnie prostuję przód włosów. Właściwie to tyle. Nie stosuję żadnych specjalnych terapii, nie jestem na specjalnej diecie, po prostu używam czterech kosmetyków. 

I wash my hair two or three times a week, then comb them. What's important - I wash hair in lukewarm water, it helps closing hair cuticles. Sometimes when my hairbangs looks terrible I straighten them and thats all. I don't do any massages, I'm not on any special diet, I just wash my hair and use  just 4 hair care products.  • Yves Rocher Hair Repair Oil

Używam go dwa/trzy razy w miesiącu. Po prostu nie mam czasu na olejowanie włosów za każdym razem kiedy je myję. Producent twierdzi, że "Dzięki niemu Twoje włosy będą intensywnie odżywione i odbudowane." i ma 100% racji.

I use it two/three times a month. I just don't have time for oiling my hair every time I wash my hair. "Result: the hair is ultra soft and shiny." and that's 100% truth.


 • Yves Rocher Purifying Shampoo

Jak można się domyślić Yves Rocher jest moją ulubioną marką, dodatkowo lubię zapach pokrzywy, więc po wypróbowaniu ich innych szamponów pozostałam przy tym.

As you can see Yves Rocher is my favourite cosmetics brand and I like smell od nettle so after testing all other shampoos I stayed with this one.

 • L`Oreal, Elseve Total Repair Extreme
No dobra, skład nie jest najlepszy, ale mówcie co chcecie, na moich włosach sprawdza się świetnie.
Przy okazji, jeśli któraś z włosomaniaczek zna odżywkę, która jest tak rewelacyjna i nie kosztuje milionów może podrzucić mi jej nazwę ;)

Ok, composition of this one isn't great, but it works great for my hair.

 • Rinsing Vinegar
Jeśli chodzi o utrzymywanie się tonerów na włosach to jest zdecydowanie najważniejszy z produktów, których używam. Poza tym co obiecuje producent zamyka łuski włosa przez co kolor wypłukuje się dużo wolniej.

Probably the most important product, beacuse it closes hair cuticles so toner stays on hair longer.


Nic niezwykłego, jednak dla mnie taka pielęgnacja jest idealna. Tonery potrafią trzymać się na moich włosach dwa miesiące albo nawet dłużej. Zresztą nadal mam ślad po turkusie, którym farbowałam włosy w styczniu ;)

Pretty simple, but it works for me and toners stays on my hair for two months or even longer.

3 comments:

 1. co do odżywki - na moich kłakach awokado&karite z garniera daje radę, ale prawdziwą dobroć czyni ... odżywka gloria (pollena malwa chyba) za całe 4zł (w auchanie). Ma krótki skład, pokrzywę i jeszcze coś i jest zielona :D

  ReplyDelete
 2. Yves Rocher opanowała Twoją pielęgnację!:D

  ReplyDelete
 3. Też uwielbiam Yves Rocher i używam maseczki z tej serii co olej, sprawdza się super :)

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...