Followers

09/05/2013

Alicja w Krainie Czarów - torba z Restyle

Różnie to z Restyle bywa i ciężko mi się ustosunkować względem tego sklepu. Cały czas odczuwam niesmak po kilku tzw. dramach związanych z tym sklepem. Jednak czasami wprowadzają do ofert produkty, które krzyczą do mnie "mamo, mamo, kup mnie". Tym razem było tak samo.
Na alicjową torebkę zdecydowałam się niemal od razu ze względu na zbieżność naszych imion (no cóż) i moje uwielbienie książki.

Torebka została bardzo szybko wysłana i w tym wypadku kontakt ze sklepem oceniam bardzo dobrze. Towar dobrze zabezpieczono przed uszkodzeniami owijając folią, białym cienkim tworzywem, a w środku miękkim papierem.
Kolejnym plusem jest dołączenie formularza zwrotu/wymiany (czyżby dużo zwrotów ;> ) Torebka jest ładnie wykonana, w nadruku nie doszukałam się błędów (jaśniejsze miejsca są winą oświetlenia). Co prawda print wygląda jakby był przyklejony do torebki (niestety nie udało mi się chwycić tego na zdjęciach), jednak bazując na recenzjach Silmeven nie ma się czego bać, bo nadruk nie schodzi.


Zbliżenia. Muszę przyznać, że Biały Królik jest moim faworytem ^^

Na plus i jednocześnie minus jest kieszeń z tyłu. Miło, że jest. Szkoda tylko, że można w niej schować jedynie płaskie i cienkie rzeczy np. bilety. Niestety o portfelu czy telefonie nie ma mowy


Dwie kieszonki w środku są lepiej przemyślane, bo spokojnie można w nich schować telefon i mały portfel. Mój gigant jak zwykle nie mieści się w żadnej kieszeni, ale zdążyłam już do tego przywyknąć ^^


Ciekawym rozwiązaniem jest też zamek. Sięga od grzbietu książki do 3/4 wysokości z drugiej strony, jest to zdecydowanie bardziej wygodne niż zamek wyłącznie na górze.


Oczywiście do torebki dołączony był pasek. Raczej nie przepadam za paskami przy torebkach, jednak ramiączka są dosyć krótkie i uniemożliwiają założenie torby na ramię.


Jeśli chodzi o wielkość trzeba przyznać, że tutaj jestem w 100% zadowolona. Torebka spokojnie mieści format A4 i jeszcze jest miejsce. Co prawda 20 książek się w nią nie upchnie, jednak dla mnie jest akurat.


Porównanie z kosmicznym kotem z Croppa pokazuje, że torebka jest bardzo słusznych rozmiarów ;D


 Jeśli chodzi o wady póki co doszukałam się jednej. W środku znajduje się garb, którego ni jak nie da się wyprostować.


 Torebki noszę na prawym ramieniu co nieco zmniejsza jej potencjał, ponieważ grzbiet znajduje się z tyłu. Jednak rozumiem, że tak musi być ponieważ inaczej "książka otwierała by się na odwrót". 

 Podsumowując.
Jestem zadowolona z zakupu. Torebka jest warta swojej ceny, co biorąc pod uwagę producenta jest rzadkością.

+ Kształt książki
+ Torebka jest ładnie odszyta i wykonana
+ Nadruk jest śliczny
+ Biały Królik <3
+ Pojemność

- Garb w środku
- Za krótkie rączki

1 comment:

  1. Ciągle się zastanawiam nad którąś z książek i ciągle nie mogę się w stu procentach przekonać... Ech, bardzo trudny wybór!

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...